panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Dla kogo będzie pasować tandembox?

Jeśli pragniesz zadbać o odpowiednie wyposażenie swojej kuchni, bądź pokoju, a nie miałeś jeszcze czasu zapoznać się z ofertą marki BLUM – najwyższy czas to zmienić.

Mariaż elegancji i pragmatyzmu

Często zdarza się, że mamy problem ze znalezieniem odpowiedniego wyposażenia, ze względu na problem w dobraniu produktu. Zazwyczaj wynika to z konfliktu, jaki rodzi się na styku użyteczności i estetyki. Tandemboxy są w tym przypadku bardzo dobrym przykładem, jak zaprojektować produkt zarówno użyteczny, jak i elegancki. Klasyczna linia, a także zaskakująca wręcz funkcjonalność sprawia, że tandemboxy są szufladami charakteryzującymi się obydwoma tymi walorami. Bardzo obszerne, potrafiące pomieścić dużą liczbę rzeczy, przy jednoczesnym imponującym udźwigu (w zależności od modelu potrafi on osiągać wartość nawet 50 kilogramów!) – potrafią stać się wartościowym sprzymierzeńcem podczas urządzania kuchni, bądź pokoju.

Do jakich wnętrz?

Szuflada tandembox najbardziej nadaje się ze względu na swój wygląd wizualnych w przestrzeniach urządzonych na modłę industrialną, bądź futurystyczną. Świetnie również wkomponuje się w modernistyczne klimaty, doskonale współgrając z barwami takimi jak biel, czy odcienie szarości. Nie zalecamy jednak jej stosowania podczas dobierania elementów do wnętrz klasycznych, folklorowych lub w stylu retro.

Szuflady na prowadnicach tandembox zostaną z pewnością docenione zwłaszcza w kuchniach profesjonalistów, zapewniając zarówno wygodę, jak i przestrzeń do pomieszczenia wszelkich niezbędnych przyborów kuchennych. Także dzięki specjalnym dodatkom, takim jak przedziałki lub małe kieszenie – pozwolą one na właściwe posegregowanie oraz utrzymanie porządku wymaganego w każdym profesjonalnym punkcie gastronomicznym.

Comments are closed.