panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Okna drewniane

okna drewnianeNajbardziej lubiane i uznane na całym świecie od samego początku rozpoczęcia ich produkcji. O czym mowa? Oczywiście o oknach drewnianych, które – pomimo swojej ponadczasowości – potrafiły w ostatnim czasie na nowo rozgrzać serca klientów. Tym razem jednak ma to związek z ich ekologicznym sposobem „bycia”, a także coraz częściej propagowanym zdrowym stylem  życia. Warto również zwrócić uwagę na ich niepowtarzalność oraz oryginalność, którego nie mają żadne inne okna.

Choć może zabrzmieć to żartobliwie oraz abstrakcyjnie, to jednak okna drewniane posiadają własną duszę , która uwalnia się po zainstalowaniu ich w pomieszczeniach. Wówczas nadają one niepowtarzalną aurę, a także nadają się do każdego stylu – zarówno aranżacji nowoczesnej, jak i pomieszczeń zaprojektowanych w stylu starodawnym. Okna te są produkowane z niezwykłą precyzją, która pozwala na spełnianie przez nie swojej roli przez długie lata, bez żadnego ubytku. Zazwyczaj tworze się je z drewna dębowego, bądź także sosnowego. Rzadziej – z gatunków egzotycznych.

Charakteryzują się one niewiarygodnie skuteczną termoizolacją, jak również i akustyką. Perfekcyjnie izolują pomieszczenia oraz całe budynki, chroniąc je przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Termo okapniki zabezpieczają ramę przed wilgocią oraz zniszczeniem Warto wspomnieć, iż rama jest klejona trójwarstwowo. Można zakupić różne modele okien drewnianych.

Więcej w temacie okien drewnianych znajdziesz na http://www.witraz.eu/drewno/profile-okienne.html

Comments are closed.