panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Zadbaj o podłogę

Wygląd biura w dzisiejszych czasach ma niezwykle istotne znaczenie w kontaktach biznesowych. Klienci bardzo często pierwsze wrażenie o kontrahencie budują na podstawie bodźców wzrokowych oceniających wygląd otoczenia w jakim załatwiają swoje sprawy lub prowadzą rozmowy w tzw. Interesach. Odpowiednie zaaranżowanie biura stanowi podstawę wywarcia pozytywnego efektu w oczach klienta. Jednak specjalistyczne zaaranżowanie przestrzeni to nie wszystko. Równie ważne są drobne szczegóły, na które często nie zwracamy uwagi, bagatelizując problem.

Jednym z takich aspektów jest wygląd podłogi, szczególnie ważny w przypadku paneli podłogowych, które wycierają się i niszczą od szurania krzesłami. Problem może rozwiązać mata ochronna. Odpowiednio dobrana mata ochronna pod krzesło zapobiegnie uszkodzeniu nawierzchni, nie wpływając jednocześnie na zaniżenie wizerunku estetycznego.

Dobrze dobrane pod krzesło maty ochronne mogą mieć przeróżny kształt oraz kolor. Zazwyczaj jednak wybierane są bezbarwne, przezroczyste, przez, które prześwituje naturalny kolor parkietu, dzięki temu, obecność maty ochronnej nie rzuca się w oczy. Biura zyska nie rzucającą się w oczy matę i jednocześnie gwarancję zachowania podłogi w niezmienionym kształcie i jakości.

Comments are closed.