panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Wiertnica geotechniczna – charakterystyka produktu

| 0 comments

Urządzenia wiertnicze zostały wynalezione na początku XIX wieku i do dnia dzisiejszego są badzo chętnie i powszechnie używane. Najczęściej służą do pomocy w poszukiwaniu zarówno ropy naftowej jak i gazu ziemnego. Wiertnice chętnie wykorzystywane są także do pracy w innych dziedzinach przemysłu.

Wiertnica i jej podstawowa charakterystyka
Urządzenie wiertnicze składa się z całego zespołu maszyn, które odpowiednio ze sobą powiązane zapewniają bezproblemową pracę oraz doskonałe jej rezultaty. Wiertnice zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykonywały określonej wielkości otwory, zarówno w skałach, betonie czy innych podłożach. Aby praca wiertnicy była jak najbardziej efektywna, musi ona zostać ustawiona na równym, odpowiednio wypoziomowanym i wzmocnionym podłożu, który dzięki fundamentowi zapewni urządzeniu stabilność. Na tak przygotowanej wiertni można rozłożyć zarówno wiertnicę jak i wszystkie agregaty prądotwórcze, pomost montażowy czy pompy płuczkowe.

Wiertnica geotechniczna – kilka podstawowych informacji na temat urządzenia
Wiertnica geotechniczna z Rotadril to skomplikowane, kompaktowe urządzenie stworzone do wiercenia zarówno powierzchniowego jak i podziemnego. Zapewnia maksymalną wydajność odwiertu, jest bardzo intuicyjna i została zaprojektowana w taki sposób, aby serwisanci mogli swobodnie dostać się do jej wszystkich komponentów. Kable zostały ułożone bardzo logicznie, dzięki czemu cały układ hydrauliczny jest doskonale widoczny.

Dodaj komentarz

Required fields are marked *.