panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Akcesoria plus wystrój, czyli meble liczą się całości

Instalacja nowych mebli lub wymiana akcesoriów meblowych to bardzo fajna chwila, prawie zawsze niesie jednak ze sobą jeden podstawowy problem. Jak dostroić design mebli do pozostałych elementów wystroju wnętrza?

Sensowna całość

Problem ten staje się naprawdę poważny, jeżeli akcesoria dobrane do naszych mebli są na tyle oryginalne, że trudno znaleźć ich odpowiedniki w klamkach, wieszakach i innych istotnych drobiazgach, które powinny tworzyć spójną, stylistyczną całość. Najlepszym wyjściem z tej designerskiej pułapki jest dopasowanie wszystkich elementów w taki sposób, aby stworzyły komplet. Jest to możliwe dzięki produktom firmy Nomet – http://phu-gral.eu/nomet, która oprócz ogromnego wyboru akcesoriów meblowych oferuje klamki, wieszaki, klucze, szyldy, tarczki, gałki do drzwi i akcesoria garderobiane. Wszystkie te elementy można ze sobą dowolnie łączyć, dzięki czemu niedopasowany wystrój wnętrza przestaje już być problemem.

„Do wyboru, do koloru”

Produkty firmy Nomet to szeroki wybór wielu elementów wystroju wnętrz i akcesoriów meblowych, które pomogą stworzyć spójny wizerunek pomieszczenia. Pomimo, że wydają się drobiazgami, wiele zależy od ich właściwego doboru. Jednak kiedy ma się w czym wybierać, będzie to raczej dobra zabawa.

Comments are closed.