panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Dla kogo są płytki drewnopodobne?

idealne płytki drewnopodobne do łazienkiCeramiczne płytki drewnopodobne, to idealna propozycja przede wszystkim dla miłośników stylu skandynawskiego i rustykalnego. Jest to również doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które chcą połączyć motywy drewna z szarością i bielą. Na naszym rynku jest bardzo wiele różnorodnych płytek drewnopodobnych, dzięki czemu projektanci wnętrz mają zdecydowanie szersze pole do popisu, niż w przypadku naturalnego drewna, które ograniczone jest do poszczególnych gatunków drzew. Dzięki płytkom drewnopodobnym nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń i możemy stworzyć swoje wymarzone aranżacje.

Płytki drewnopodobne – nie tylko desing

Drewnopodobne płytki cieszą się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko ze względu na swoje niesamowite walory estetyczne. Bardzo wiele osób decyduje się na ich zakup, ponieważ są tańszym rozwiązaniem niż drewniane panele. Pamiętać należy także i o tym, że najnowsze drewnopodobne produkty są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Łazienka jest miejscem w którym często dochodzi do zmian temperatur, dlatego też warto korzystać z takich materiałów, które są odporne na różnice temperatur i na wilgotność.

Nie tylko do łazienki

Płytki drewnopodobne doskonale sprawdzą się nie tylko w stylowych łazienkach, ale również w nowoczesnych salonach, czy funkcjonalnej kuchni. Ich potencjał jest naprawdę bardzo duży, dlatego też mamy masę różnych możliwości. Drewnopodobne płytki doskonale nadają się zarówno na podłogę, jak i również na ściany.

Comments are closed.