panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Dąb sonoma – dlaczego warto go wybrać?

Drewniane meble zdobywają coraz większą popularność. Pasują zarówno do stylu klasycznego, jak i nowoczesnego. Bez wątpienia sprawdzą się także we wnętrzach skandynawskich. Wykorzystuje się je w loftach, które urządzone są industrialnie. Drewno jest więc materiałem bardzo uniwersalnym. Takim, który sprawdzi się w każdym domu czy mieszkaniu. Jedną z jego odmian jest dąb sonoma. Dlaczego warto go wybrać? W jakich wnętrzach się sprawdzi?

Dąb typu sonoma to kolor dość ciepły i jasny. Warto wybrać go do swojego wnętrza, ponieważ jest uniwersalny. Połączy się z każdym kolorem ścian i podłóg. Jeśli więc nie planuje się kosztownego remontu, a jedynie wymianę mebli, to postawienie na dąb sonomę jest bardzo dobrym pomysłem. Do mebli w takim odcieniu pasują zarówno pastelowe ściany na przykład różowe, jak i te stonowane na przykład szare, ale świetnie sprawdzą się również odważne, ciemne kolory na przykład granat lub butelkowa zieleń.

Meble z tego typu drewna sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Nadadzą przytulności sypialni, podkreślą aranżację salonu, spodobają się nastolatkom do ich pokoju. Szafki kuchenne wykonane z tego rodzaju drewna są również niezwykle popularne i uniwersalne. Można połączyć je z każdym rodzajem blatu. Sprawdzą się zarówno do blatu wykonanego z czarnego gresu, jak i do modelu drewnianego. Świetnie skomponują się także z bardziej odważnymi kolorami na przykład czerwienią.

Comments are closed.