panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

szlifierka

Szlifierka. Jaką wybrać?

Szlifierkę kątową wykorzystujemy głównie do szlifowania i przecinania twardych powierzchni, takich jak beton, ceramika czy metal.

Moc i zasilanie

Wybierając szlifierkę, musimy zwrócić uwagę na jej moc oraz sposób zasilania. Wszystko zależy tutaj od naszych potrzeb, Jeżeli potrzebujemy szlifierki do domu, to zdecydowanie wystarczy nam szlifierka o mocy od sześćset do tysiąca watów. Kiedy jednak będziemy ją stosować na placu budowy, to wybierzmy szlifierkę o dużej mocy w okolicach dwóch tysięcy wat. Ważne jest też zasilanie. Wyróżniamy:

– Szlifierki elektryczne
– Szlifierki akumulatorowe

Tu wybór też zależy od tego, do czego i gdzie będziemy stosować naszą szlifierkę. W domu lepszym wyborem będzie szlifierka elektryczna. Jest ekonomiczniejsza, a przewód nie będzie dla nas dużym problemem. Jeśli stosować będziemy ją na powierzchni otwartej to dużo wygodniej będzie używać akumulatorową wersję.

Gdzie kupić szlifierkę

Jeśli chcemy zaoszczędzić, to szlifierki kątowe w sklepie internetowym PHU ABC będą nas kosztowały o trzydzieści procent mniej niż w sklepie tradycyjnym. Dodatkowo zakupy te będą dla nas wygodniejsze. Nie musimy już jeździć do sklepu i liczyć, że w danym punkcie dostaniemy interesujący nas produkt. Wystarczy, że otworzymy komputer i jeśli nie znajdziemy szlifierki w jednym sklepie, to po prostu wpisujemy inny adres, gdzie będzie znajdować się produkt, który chcemy kupić. Ostatecznie nie musimy niczego dźwigać ani przewozić. Zakupiony produkt przywiezie do nas kurier i dostarcz szlifierkę bezpośrednio do domu.

Comments are closed.