panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

płytki vives do łazienki
płytki vives do łazienki

Jak stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze z płytkami Vives?

Wybór płytek to zadanie, które czeka na każdego, kto jest w trakcie urządzania mieszkania. Ze względu na wysoką trwałość i odporność na działanie wilgoci ten materiał jest stosowany w łazienkach i kuchniach, często pojawia się również w holu. Kafle mają jednak nie tylko funkcjonalną rolę, umiejętnie wybrane mogą stać się również dekoracją mieszkania. Producent kafli Vives zadbał, by jego produkty wyróżniała wyjątkowa estetyka. Jak wykorzystać płytki Vives www.Banyo.pl do aranżacji stylowych wnętrz?

Płytki Vives – połączenie jakości i niepowtarzalnego stylu

Płytki hiszpańskiego producenta Vives cieszą się doskonałą renomą. Ich znakiem rozpoznawczym jest udane połączenie funkcjonalności i estetyki. Kafle są trwałe, odporne na zarysowania, świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Idealnie nadają się do stosowania w kuchniach i łazienkach – nie chłoną wilgoci i tłuszczu, są łatwe w czyszczeniu. To inwestycja na lata: ich trwałość gwarantuje piękny wygląd wnętrza przez wiele lat. Atutem płytek Vives jest także estetyka: nawiązująca do tradycyjnego wzornictwa, wykorzystująca motywy orientalne, łącząca klasykę i nowoczesność.

Aranżacja mieszkania z płytkami Vives

Bogata oferta marki Vives gwarantuje, że urządzone z kaflami tej marki mieszkanie będzie jedyne w swoim rodzaju. Płytki można dowolnie łączyć, przebierając w kolorach, wzorach i kształtach. Daje to ogromne możliwości projektowe. Wśród asortymentu marki znalazły się zarówno minimalistyczne, jednokolorowe, proste kafle, jak i zdobione, sprawiające wrażenie ręcznie malowanych czy odciśniętych z cementu płytki. Urządzając mieszkanie, można stworzyć przestrzeń odpowiadającą preferencjom właścicieli mieszkania. Ważne, by wszystkie elementy tworzyły spójną całość. Płytki Vives umożliwią zaaranżowanie minimalistycznego mieszkania w stylu loftowym, urządzenia łazienki w tradycyjnej estetyce czy stworzenie kuchni w stylu hiszpańskim.

Comments are closed.