panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Baterie w profesjonalnym telefonie pancernym

Osoby, które w najbliższym czasie planują zakup nowego telefonu pancernego powinny zwrócić szczególną uwagę na baterie, które w tym przypadku odgrywają bardzo ważną rolę. Telefony tego typu jak łatwo się domyśleć, będą wykorzystywane w bardzo ekstremalnych warunkach, dlatego też bateria powinna być pojemna, aby nie zawieźć nas w najmniej spodziewanym momencie.

Jaka pojemność baterii?

Jeżeli chodzi o tradycyjne telefony z klawiszami, to godne uwagi są baterie powyżej 2000 mAh. W przypadku nowoczesnych smartfonów pancernych z dotykowym ekranem minimum to 5000 mAh. Najlepsze jakościowo telefony pancerne mogą w trybie czuwania przetrwać nawet 14 dni. Jest to bardzo dobry wynik zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę konkurencyjne baterie w zwykłych smartfonach.

telefon pancerny

O czym należy pamiętać?

Warto wspomnieć również i o tym, że nowoczesne telefony pancerne powinny posiadać przydatną funkcję Express Charging, która w dzisiejszych czasach jest standardem. Dzięki Express Charging telefon pancerny naładuje się w 100% nawet dwa razy szybciej niż w przypadku standardowych smartfonów. Telefony z taką funkcjonalnością to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które dużo czasu spędzają poza domem i zawsze mają problem z podłączeniem telefonu do gniazda. Przy dłuższych wyjazdach warto wyposażyć się także w porządny powerbank. Najlepsze modele pozwolą naładować pancerny telefon nawet kilka razy, dzięki czemu nie trzeba będzie korzystać z gniazdka sieciowego.

Manta.com.pl 

Comments are closed.