panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

lokum smart city - kawalerki we wrocławiu

Przytulna kawalerka jako najlepsza inwestycja w nieruchomość

Nowe kawalerki we Wrocławiu cieszą się sporą popularnością. Wśród różnych nieruchomości oferowanych przez deweloperów na sprzedaż, to właśnie mieszkania o małym metrażu schodzą jak świeże bułeczki. Z pewnością wpływa na to kilka różnych czynników, między innymi stosunkowo przystępna cena za zakup takiego lokum.

Nowe kawalerki we Wrocławiu na sprzedaż

Chociaż kawalerka to mieszkanie o niedużym metrażu, okazuje się, że sporo osób jest zainteresowanych takimi nieruchomościami. Zakup kawalerki w Lokum Smart City Wrocław jest dobrym rozwiązaniem dla osób młodych, które chcą uniezależnić się od rodziców lub wynajmowanego mieszkania, a ich zdolność kredytowa pozwala na zakup nieruchomości o niedużym metrażu. Jak sama nazwa wskazuje, kawalerka to mieszkanie idealne dla osób samotnych, albo bezdzietnych par, którym na początek wystarczy salon z aneksem kuchennym, przedpokój oraz łazienka. Oczywiście niektóre kawalerki zorganizowane są w ten sposób, że kuchnia jest oddzielnie, ale jest to rzadko stosowane rozwiązanie.

Male apartamenty na sprzedaż

Male apartamenty na sprzedaż, to kolejny rodzaj nieruchomości dedykowanej dla osób pierwszy raz kupujących swoje mieszkanie. Nieduże apartamenty charakteryzuje to, że pokój dzienny połączony jest z kuchnią, natomiast oddzielnie znajduje się nieduża sypialnia. Mieszkanko jest zatem wygodne nawet dla pary z dzieckiem, z powodzeniem będzie wygodnym domem dla młodych małżeństw przez pierwsze lata ich wspólnego życia. Później taki mały apartament można bez problemu sprzedać albo wynająć, na przykład turystom przybywajacym do miasta. We Wrocławiu ich zdecydowanie nie brakuje.

Comments are closed.