panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Biała komoda – lakierowana czy matowa?

Biała komoda to mebel niezwykle praktyczny, który sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu urządzonym w wielkomiejskim stylu. Stonowane wzornictwo daje wiele możliwości aranżacyjnych, a więc wszystko zależy od osobistych upodobań. Jest to dobry wybór do pomieszczeń modernistycznych, industrialnych, minimalistycznych, klasycznych, a także wielu innych. Istotne jest to, aby komoda była dopasowana do charakteru mieszkania. Wiele osób staje przed dylematem – wykończenie matowe czy lakierowane.

Komoda o wykończeniu matowym

Biała komoda o wykończeniu matowym prezentuje się elegancko i stylowo. Łatwo wtopić ją w otoczenie, dzięki czemu bez trudu można połączyć ją z innymi meblami znajdującymi się w danym wnętrzu. Na uwagę zasługuje również fakt, że na powierzchniach matowych słabiej widoczny jest kurz, czy też inne zabrudzenia. Oczywiście nie oznacza to tego, że można zrezygnować z regularnego sprzątania, jednak utrzymanie komody w czystości będzie prostsze. Jest to szczególnie istotne dla osób, które posiadają dzieci, czy też zwierzęta.

biała komoda

Komoda lakierowana na wysoki połysk

Biała komoda lakierowana jest niezwykle designerska, dzięki czemu wnętrze zyska unikatowego charakteru. Takie wykończenie powierzchni zwraca uwagę, a jednocześnie rozświetla całe pomieszczenie. Z pewnością usatysfakcjonuje to osoby, które cenią sobie niesztampowe wzornictwo. Należy jednak wziąć pod uwagę, że na takiej powierzchni zabrudzenia mogą być o wiele bardziej widoczne. Połysk prezentuje się efektownie, jeśli mebel jest starannie czyszczony. Nie jest to jednak wielkim problemem.

Comments are closed.