panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

aranżacja balkonu w nowoczesnym wydaniu

Jak za nieduże pieniądze zaaranżować pięknie balkon?

Powoli zbliża się sezon otwarcia balkonów i tarasów. Trzeba będzie je na nowo zaaranżować, czego zwykle nie chce się robić zbyt dużym kosztem. Na szczęście balkon lub taras można pięknie przyozdobić bez dużych wydatków – wystarczy wykorzystać do tego meble, takie jak na przykład regał drabina, który sprawdzi się jako półka do ustawienia na niej doniczek z ziołami czy kwiatami.

Regał drabina na balkon lub taras

Meble na balkon wcale nie muszą być drogie – doskonałym przykładem jest regał drabina – https://ragaba.pl/pol_m_Meble_Regaly-173.html, która sprawdzi się jako prosta półka balkonów, do ustawienia na niej doniczek z roślinami ozdobnymi. Taką półkę montuje się do ściany w ten sposób, że wygląda jakby była oparta, jednak to właśnie w górnej części jest ona stabilnie przykręcona. Dlatego właśnie można na niej bezpiecznie ustawiać nawet większą ilość doniczek, co nie będzie wcale zbyt dużym obciążeniem.

Inne elementy wyposażenia balkonu

Tego typu półka sprawdzi się nawet na malutkim balkoniku, na którym nie ma innego sposobu na wygodne poustawianie ozdobnych roślin w doniczkach. Później wystarczy jeszcze dokupić na przykład dekoracyjne poduszki do siedzenia na podłodze, a także najtańszy na świecie bawełniany dywanik, aby stworzyć sobie przyjemną strefą relaksu na świeżym powietrzu na własnym balkonie. Koszty tego typu inwestycji spokojnie można zawrzeć w około 300 zł – to naprawdę nie jest dużo na urządzenie tarasu czy balkonu.

Co zrobić z półką regałem okresie jesienno-zimowym?

Regał drabina poza okresem otwartego tarasu, a zatem jesienią i zimą, świetnie sprawdzi się również jako element wyposażenia domu. Można postawić ją wtedy w łazience albo w korytarzu, w pokoju dziecka, czy po prostu wszędzie tam, gdzie potrzebna jest nieduża i ładna półeczka. To zatem mebel do wykorzystania na tysiąc sposobów w domu, którego niewielki koszt jest zachęcający do zakupu już teraz.

Comments are closed.