panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

zdjęcie inwestycji lokum villa nova
zdjęcie inwestycji lokum villa nova

Mieszkanie z własnym ogródkiem – dlaczego warto?

Deweloperzy wciąż prześcigają się w tym, aby jak najbardziej sprostać oczekiwaniom klientów. Te są bowiem coraz większe. Dlatego też deweloperzy tworzą nowe i atrakcyjne oferty zakupu nieruchomości. Jedną z takich ofert są mieszkania z ogródkiem.

Mieszkanie z ogródkiem

Wiele osób mamy o własnym domu z ogrodem. Niestety jest to dość droga inwestycja i nie każdego jest na nią stać. Istnieje jednak rozwiązanie. Jest nim mieszkanie wraz z własnym skrawkiem ziemi. Mieszkania z ogródkiem cieszą się coraz większą popularnością zwłaszcza wśród młodych rodzin z dziećmi.

Nowe we Wrocławiu

Takie inwestycje powstają m.in. we Wrocławiu. Mowa tu choćby o inwestycji willowej Lokum Villa Nova. Jest to nowoczesna inwestycja z rozbudowaną infrastrukturą. Charakteryzuje się właśnie tym, że w ramach oferty sprzedawane są mieszkania wraz ze skrawkiem ziemi. Oznacza to, że każdy z mieszkańców może posiadać swój własny ogródek. Można powiedzieć, iż tego typu osiedle willowe we Wrocławiu jest osiedlem zielonym. Obecne są bowiem w pobliżu parki, skwery i tereny rekreacyjne.

Własny ogródek

Mieszkanie z własnym ogródkiem to połączenie idealne. Z jednej strony pozwala ona na mieszkanie w mieście, a z drugiej daje namiastkę mieszkania w domu poza miastem. Tego typu mieszkania najczęściej wybierają młode rodziny z dziećmi. Ogródek jest bowiem bardzo dobrym i bezpiecznym miejscem do zabawy dla dziecka. Co ważne jak już wspomniano takie rozwiązanie jest dużo tańsze w porównaniu z zakupem domu. Jest to także jeden z tych powodów, dla których młode rodziny decydują się właśnie za zakup mieszkania z ogródkiem.

Comments are closed.