panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Wystrój sali weselnej

Prowadzenie sali weselnej to ostatnio bardzo dochodowy biznes. Jeśli dysponujemy dużym pomieszczeniem w atrakcyjnej lokalizacji (chociaż wcale nie musi być to centrum miasta), to możemy liczyć na naprawdę duże zainteresowanie. Jedak najważniejsza jest odpowiednia aranżacja sali.

Duża inwestycja

Odpowiednie urządzenie sali weselnej wymaga przeznaczenia dużej ilości środków na ten cel. Nie wystarczy kupienie najtańszych rozkładanych stołów oraz krzeseł i wstawienie ich w dowolnym pomieszczeniu. Najczęściej jeśli mamy do czynienia z lokalem z rynku wtórnego, to trzeba zacząć przede wszystkim od generalnego remontu, musimy mieć świadomość, że dla potencjalnych klientów ważny jest każdy szczegół dotyczący wystroju wnętrza. Wielu inwestorów od razu decyduje się na skorzystanie z usług architekta wnętrz. Dobierze on odpowiednią posadzkę czy kolor ścian. Taka osoba ma najczęściej spore doświadczenie w aranżowaniu wnętrz tego rodzaju.

Odpowiednie meble

Wielką rolę w odpowiednim wyglądzie lokalu stanowi umeblowanie. Jest to nie lada zagwozdka, ponieważ meble muszą być:
– dobrej jakości – będą przecież używane często i intensywnie, będą narażone na rozlewanie się napojów i inne zabrudzenia,
– utrzymane w odpowiedniej stylistyce – nie mogą być zbyt proste, ale jednocześnie chcemy uniknąć kiczowatości,
– w odpowiedniej cenie – musimy zainwestować co najmniej w kilkadziesiąt krzeseł i stołów, czasami także potrzebne są stoły rozkładane Edinos, cena całości może osiągnąć zawrotne wartości.
Niektórzy decydują się na usługi stolarza, wykonując całe wyposażenie indywidualnie, wbrew pozorom takie hurtowe zamówienie może być często tańsze w porównaniu z zakupami gotowych produktów w sklepie.

Comments are closed.