panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

stella accessories

Ciekawa aranżacja z płytkami patchwork

Tego typu glazura doskonale spisze się zarówno w kuchni, łazience, jak również w przedpokoju czy na tarasie. Ze względu na fakt, że są one niezwykle ozdobne, warto pamiętać o umiarze przy wyborze miejsc, w których będą one położone. Równie ważny jest wybór akcesoriów, które zbyt ozdobne mogą tworzyć niepotrzebny chaos. Idealnym rozwiązaniem do płytek patchworkowych ułożonych na ścianie łazienki jest dobranie do nich stella accessories.
W takim zestawieniu łazienka nabierze stylowego i eleganckiego wyglądu.

Zalety płytek patchworkowych

stella accessories

Kafelki patchwork na ścianę wykonywane są najczęściej z gresu albo glazury, czyli z materiałów odpornych na zabrudzenia. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości jest łatwe i nie sprawia większych problemów.
Kolejnym plusem rozwiązania za pomocą płytek patchworkowych jest wydzielenie przestrzeni w każdym pomieszczeniu. Za pomocą gresu patchwork można odseparować część prysznicową od pozostałej powierzchni użytkowej w łazience.
Płytki patchwork nie należą do najtańszych rozwiązań w aranżacji pomieszczenia, jednak ich wyjątkowy charakter sprawia, że są chętnie kupowane przez klientów.

Stella accessories – prostota w wykonaniu

Płytki patchworkowe w połączeniu z ozdobnymi dodatkami do łazienki mogą wyglądać nieciekawie. Zbyt duża gra kolorów i różnych form może dość szybko zmęczyć oko. Warto więc glazurę typu patchwork uzupełnić spokojnymi i prostymi w wyglądzie akcesoriami. Świetnie sprawdza się oryginalna patchworkowa glazura z dodatkami łazienkowymi Stella. Eleganckie stella accessories z Home100 podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza, tworząc z płytkami ciekawe zestawienie w aranżacji łazienki.

Comments are closed.