panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Płytki hiszpańskie w aranżacji mieszkania

Na rynku pojawia się coraz więcej modeli płytek łazienkowych. Większość z nich wykazują bardzo dobre parametry techniczne połączone z efektownym wyglądem. 

Ostatnio coraz większe jest zainteresowanie płytkami hiszpańskimi. Takie płytki na ścianę to  rozwiązanie, które dla wielu klientów oznacza najwyższą jakość wykonania z pięknym wykończeniem wnętrza. 

Płytki hiszpańskie łączą w sobie zarówno atrakcyjny design jak i wysokiej jakości parametry techniczne. To sprawia, ze zdobywają dużą popularność wśród inwestorów.

Ceramika hiszpańska, to płytki na ścianę dla najbardziej wymagających klientów

Ceramiczne hiszpańskie płytki na ścianę  bardzo szybko zdobyły opinię ekskluzywnych elementów wykończeniowych. Zastosowanie znalazły zarówno w łazienkach, jak i pomieszczeniach kuchennych. Płytki hiszpańskie wśród innych produktów na pewno wyróżnia jakość wykonania. Płytki te wypalane z bardzo dobrej jakościowo gliny, a cały proces opiera się o najnowsze rozwiązania technologiczne. 

Do tego wzornictwo i kolorystyka, która zachwyci oko najbardziej wymagających klientów i sprawi, ze wnętrze nabierze ciekawego charakteru.

Parametry techniczne płytek hiszpańskich

Bardzo ważna jest specyfikacja techniczna produktu, dopasowana do typu nawierzchni, na której będzie zastosowana. Pod uwagę należy wziąć: antypoślizgowość, klasę ścieralności, a także nasiąkliwość. 

Dobra jakość wykonania oraz parametry techniczne, to pewność, że płytki będą żywotnym rozwiązaniem, zdobiącym wnętrze mieszkania przez wiele lat.

Comments are closed.