panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Gdzie sprawdzą się płytki Chevron?

Płytki Chevron przypominają swoją formą ostry nawias. Wielu osobom kojarzą się one z wzorem jodełki. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli oczekujemy aranżacji nowoczesnej, a jednocześnie efektownej. Takie wzornictwo będzie świetnym przełamaniem klasycznego wystroju. Pomieszczenie zyska ponadczasowej elegancji. Plusem jest również fakt, że tego typu kafelki perfekcyjnie imitują inne materiały np. drewno, czy też kamień naturalny. Są jednak o wiele tańsze, co stanowi ogromny plus.

Aranżacje nowoczesne

Zaletą płytek Chevron tylko od Home100 jest fakt, że pasują one do niemal każdej nowoczesnej aranżacji. Warto jest podkreślić, że występują one w wielu rozmaitych wzorach, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. To świetna propozycja dla tych, którzy stawiają na wystrój skandynawski, modernistyczny, a nawet industrialny. Taka podłoga będzie prezentować się przez długie lata zupełnie, jak nowa. Wynika to z faktu, że ich szkliwiona powierzchnia jest w pełni odporna na negatywne oddziaływanie czynników otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się zabrudzeń, plam, czy też negatywnego wpływu wilgoci. Wielkim atutem jest również fakt, że mogą one zostać położone na ogrzewanie podłogowe.

Aranżacje minimalistyczne

Płytki o ciekawej formie będą doskonałym wyborem do pomieszczeń w minimalistycznym stylu. Będą one prezentować się niezwykle luksusowo. To prawdziwa gratka dla tych, którzy pragną zerwać z monotonią. Stworzony wystrój z pewnością zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających osobach. Dekoracyjny charakter to niejedyna zaleta. Wysoka wytrzymałość oraz szybkie czyszczenie z pewnością ułatwią codzienne życie.

Comments are closed.