panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Lampa wisząca do sypialni – praktyczne i estetyczne rozwiązania

Sypialnia to pokój, w którym odpoczywamy i relaksujemy się po trudach dnia. Warto zadbać, by oświetlenie sypialni było praktyczne i jednocześnie subtelne. Jak wybrać lampy do sypialni?

Lampy wiszące

W sypialni lampa wisząca nie musi być umieszczona w centralnym miejscu pokoju. Warto pomyśleć o umieszczeniu lampy nad łóżkiem.

Lampa wisząca capri 4, którą powiesimy nad łóżkiem, będzie dawała światło, które jednocześnie świeci do góry, jak i na dół. Lampa wisząca capri 4 składa się z dużej kuli oraz kilku małych, które dają delikatne i subtelne światło. Dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi sprawdzi się w sypialni, która nie tylko jest nowoczesna, ale również klasyczna, gdzie będzie ciekawym urozmaiceniem.

Światło symetryczne

Lampy wisząca warto również wykorzystać jako światło, które jest niezbędne do wieczornego czytania przed snem.

Wieszając lampy symetrycznie po obu stronach łóżka można zrezygnować z kinkietów lub lampek na klipsy, które często wykorzystujemy do powieszenia nad łóżkiem. Trzeba jednak pamiętać, że wykorzystując oświetlenie górne należy je umieścić dokładnie po obu stronach łóżka. Warto również zadbać, by włącznik znajdował się w zasięgu ręki, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Comments are closed.