panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Szafy do salonu na wymiar

Coraz więcej osób zamawia swoje szafy do salonu na wymiar u projektantów mebli lub u zaprzyjaźnionych stolarzy. To dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które chcą posiadać asortyment niespotykany i bardzo oryginalny. Czym kierować się przy zamawianiu takich mebli? Na co zwrócić szczególną uwagę? Poniżej kilka wskazówek.

Oryginalne i precyzyjnie wykonane szafy do salonu


Salony to w większości pomieszczenia bardzo reprezentacyjne i eleganckie. Szafy, które się tam znajdą obowiązkowo również muszą takie być. Dlatego też, zamawiający bardzo skrupulatnie podchodzą do tworzenia projektu wymarzonego mebla. Zwracają uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Chcą, by ich szafy wykonane były z najlepszych, dostępnych na rynku materiałów, by miały konkretny rozmiar oraz by ozdobione były pięknymi, efektownymi dodatkami.

Ile kosztuje taka inwestycja?


W zależności od tego, czy szafy do salonu wykonują zaprzyjaźnieni stolarze, czy też projektanci mebli – ceny są bardzo zróżnicowane. W większości przypadków za taki specyficzny, unikatowy model wykonany z dobrego drewna trzeba zapłacić od około 2000 zł do nawet 10000 zł. Warto jednak podkreślić, iż jest to inwestycja na lata i taka wyjątkowa szafa będzie towarzyszyła klientom, nawet gdy całkowicie zmienią się trendy wnętrzarskie.

Szafy do salonu – kliknij i kup na Mebletkaniny.pl

Comments are closed.