panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Lustro – sposób na ciekawy salon i niebanalną sypialnię

Jeszcze do niedawana lustra wieszaliśmy wyłącznie w łazience i w przedpokoju. Na szczęście te czasy mamy już za sobą. Od pewnego czasu lustra pojawiają się w salonach oraz sypialniach. Jak wybrać lustro do pokoju, by było jego niebanalna ozdobą?

Salon – ciekawy design

Lustra w salonie to element dekoracyjny, który od pewnego czasu coraz częściej możemy zobaczyć w nowoczesnych wnętrzach. Jest to rozwiązanie, które jest nie tylko bardzo estetyczne i ciekawe, ale również pomaga optycznie powiększyć przestrzeń, co jest bardzo ważne w mieszkaniach, których pokoje dzienne nie są tak duże, jak moglibyśmy sobie tego życzyć.

Lustro salon nad komodą to jedna z najpopularniejszych aranżacji. Warto jednak pomyśleć o innych rozwiązaniach. Lustra okrągłe warto powiesić również nad sofą. Może ono wisieć samodzielnie lub w towarzystwie innych luster czy obrazów.

Sypialnia – oaza spokoju

Lustro ścienne w sypialni to również obowiązkowe wyposażenie. Najczęściej umieszczamy lustro nad toaletka. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Dzięki temu możemy beż problemu zrobić poranny makijaż czy sprawdzić, jak wyglądamy przed wyjściem.

Wybierając lustra okrągłe należy zadbać, by nie umieszczać ich naprzeciwko lustra oraz okien. Odbicie, które w nich powstanie nie będzie wyglądało najatrakcyjniej. Najkorzystniej lustro ścienne umieścić nad łóżkiem. Jest to alternatywa dla obrazów czy dekoracyjnej półki.

Lustro ścienne możemy również umieścić na ścianie naprzeciwko drzwi szafy. Ciekawym rozwiązaniem jest również postawienie na podłodze dużego lustra. Jest to sposób na optyczne powiększenie małej sypialni.

Lustro w mieszkaniu jest eleganckim dodatkiem, które możemy umieścić nie tylko w łazience czy przedpokoju, gdzie jest traktowane wyłącznie użytkowo. Lustro w sypialni oraz salonie to ciekawy dodatek, który pozwala stworzyć niebanalne mieszkanie.

Comments are closed.