panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Karcher do mycia okien: cechy użytkowania i korzyści

Karcher to niemiecka marka specjalizująca się w urządzeniach czyszczących. Wśród innych produktów firma oferuje poręczne urządzenie domowe do szybkiego i skutecznego mycia okien.

Tradycyjne ręczne czyszczenie powierzchni szklanych jest trudne, a często wręcz niemożliwe – mimo dużego wysiłku cząsteczki brudu i plamy nadal pozostają. Użycie narzędzia do czyszczenia znacznie ułatwia ten czasochłonny proces i zawsze gwarantuje najlepsze rezultaty.

Budowa i zasada działania

Myjka Karcher działa zgodnie z zasadą odkurzacza na mokro. Najpierw czyszczona powierzchnia jest spryskiwana wodą, a następnie urządzenie zasysa rozpuszczony brud wraz z cieczą. Elementy pracy fizycznej będą oczywiście obecne, ale w znacznie mniejszym stopniu. Akcesoria do myjki karcher do okien z reguły zawierają takie elementy jak:

  • Taśma z mikrofibry na rzepy – ta część jest montowana na opryskiwaczu i jest niezbędna do równomiernego rozprowadzenia detergentu;
  • Butelka z rozpylaczem do spryskiwania wodą lub roztworem czyszczącym;
  • Koncentrat bezalkoholowego środka czyszczącego, który nie pozostawia smug i nie ma ostrego zapachu; usuwa uporczywe plamy z tłuszczu, odciski palców, odpady domowe oraz ślady po owadach i ptakach;

Jak korzystać z urządzenia

Proces jest prosty, wystarczy jeden cykl prania, aby zrozumieć jak działa myjka Karcher. Nie zapominaj o elementarnych zasadach bezpieczeństwa – nie kieruj urządzenia w stronę innej osoby lub w swoją twarz, nie dawaj go dzieciom. Należy używać wyłącznie markowych materiałów eksploatacyjnych i zalecanego koncentratu detergentu oraz stosować oryginalną ładowarkę. Po więcej zapraszam do sklepu https://erpixkarcher24.pl/105-akcesoria.

Comments are closed.