panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Najwygodniejszy strój w damskiej garderobie

Piżamy noszą panie od początku XX wieku. Z roku na rok producenci bielizny starają się tworzyć coraz to nowsze i ciekawsze modele piżam, które panie chętnie zakładają już nie tylko do spania, ale również chodzą w nich po domu, gdyż są doskonałą alternatywą dla dresów. Jakie modele są obecnie na topie? Poniżej odpowiedź.

Piżama Kigurumi – więcej niż piżama

Piżama Kigurumi to strój nocny, który znacznie się różni od piżam znajdujących się w popularnych sieciówkach odzieżowych oraz w dobrych butikach z bielizną. Kigurumi jednorożec oraz Kigurumi lis zostały stworzone z myślą o kobietach, które w domu chcą poczuć się naprawdę luźno i komfortowo. Śmieszna, jednoczęściowa piżama z kapturem z motywem zwierzęcym na pewno umili paniom wiele wieczorów przed telewizorem oraz niejedną chłodną, zimową noc. Ciepły, przytulny materiał nie krępuje ruchów, dlatego też pozwala paniom poczuć się w niej bardzo swobodnie.

Idealnie dopasowany model

Piżamka Kigurumi jednorożec oraz świetnie dopasowany kombinezon Kigurumi lis to barwne piżamy, które idealnie nadają się na prezent dla pań z poczuciem humoru oraz z ogromnym dystansem do siebie. Taki komplet powinny kupić sobie panie, które są zwolenniczkami niestandardowych rozwiązań, gdyż ta piżama na pewno nie należy do klasycznych strojów do spania. Mocne, intensywne kolory, bardzo ciepły materiał, mnóstwo efektownych dodatków tworzą wyjątkową, spójną całość, w której zauroczy się na pewno niejedna kobieta. Tym bardziej, że producent zadbał w niej o każdy szczegół i stworzył modele, które świetnie prezentują się na kobiecej sylwetce. Nawet w tak śmiesznej piżamie, panie nadal mogą czuć się kobieco i modnie. Szeroka rozmiarówka i spory wybór różnorodnych piżam przyczyniają się do tego, że każda kobieta znajdzie idealny wzór do spania dla siebie.

Comments are closed.