panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

Płytki heksagonalne do kuchni

Trendy we wnętrzach dość często się zmieniają, jednak moda na płytki heksagonalne trwa już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, aby miała się wkrótce zakończyć! Takie płytki to świetna alternatywa dla tradycyjnych, prostokątnych lub kwadratowych kafelków, które można spotkać w większości domów. Jak płytki heksagonalne proponowane przez Home 100 sprawdzają się w nowoczesnej kuchni?

Popularne płytki heksagonalne

idealna płytka heksagonalna do kuchniSklepy oferują zróżnicowany wybór płytek w kształcie sześciokąta, umożliwiając tym samym dopasowanie ich do wnętrz w różnych stylach. Do bardzo popularnych modeli należą płytki jednolite białe lub czarne, w odcieniach szarości, a także tworzące zestawienia kilku kolorów. „Plastry miodu” , bo tak nazywane są inaczej te oryginalne płytki, mogą też mieć bajeczne, fikuśne i wyszukane wzory. Z pomocą płytek o różnych wzorach i kolorach, można stworzyć niepowtarzalne kompozycje. Nie jest to jednak proste zadanie. Dobranie właściwych płytek do kuchni i stworzenie udanej stylizacji wymaga wyczucia estetyki, a także sporej wiedzy na temat urządzania wnętrz.

Zastosowanie płytek heksagonalnych w kuchni

Plastry miodu” są chętnie stosowane w łazienkach, ale można się z nimi spotkać także w stylowej kuchni. Zakładane są one nad blatem kuchennym zamiast zwykłych, czworokątnych kafelków. Dzięki zastosowaniu heksagonów, można stworzyć kuchnię o niepowtarzalnym klimacie! Co więcej, pasują one zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, chociaż w każdym stylu sprawdzi się inny rodzaj płytek.

W nowoczesnej kuchni świetnie będą wyglądać białe lub czarne płytki, a także połączenie tych dwóch kolorów, na przykład biało – czarna szachownica. W kuchni vintage sprawdzą się z kolei płytki patchworkowe o bogatym, oryginalnym wzornictwie. Duży wybór modeli umożliwia klientom znalezienie płytek heksagonalnych do wnętrz w każdym stylu.

Comments are closed.