panelarrow

EURO Budownictwo

Nowoczesne budownictwo

rehau

Płyty meblowe laminowane – jakie zalety?

Płyty meblowe laminowane są bardzo popularne i tanie zwłaszcza, jak stawia się na klasyczne płyty wiórowe, które pokryte są wysokiej jakości laminatem HPL. Blaty laminowane w zależności od wykończenia krawędzi mogą pasować do nowoczesnych aranżacji, jak i również do stylu rustykalnego, który obecnie jest w modzie.

rehauDla kogo płyty meblowe laminowane?

Oryginalne płyty meblowe laminowane są najlepszym wyborem dla tych osób, które planują bardzo nietypowy kształt blatu kuchennego. Największą zaletą blatów rehau jest przede wszystkim to, że można je dowolnie formować, a dzięki ozdobnemu frezowaniu można wspaniale przygotować brzegi.

Blaty laminowane

Blaty laminowane to nic innego, jak kilkuwarstwowe warstwy tworzyw sztucznych, które wzmocnione są żywicami syntetycznymi. Niektóre zewnętrzne warstwy laminatu mogą doskonale emitować kamień, drewno, a nawet różnorodne metale. Wzorów laminatów jest naprawdę bardzo wiele, dzięki czemu każdy odnajdzie idealny produkt dla siebie. Proste płyty meblowe z ozdobnymi frezami to najlepszy wybór dla miłośników retro albo stylu rustykalnego. Bardzo podobne właściwości mają blaty z rehau dostępne w https://www.belmeb.pl/producent/rehau.html– specjalne płyty pilśniowe, które formowane są na sucho. Materiał ten doskonale nadaje się na fronty szafek i wielu innych mebli. Pamiętać należy jednak o tym, że blaty z MDF niestety nie są już tak bardzo bogate wzorniczo, dlatego też nieco trudniej jest znaleźć ciekawy wzór.

Comments are closed.